JSEM
MAKA HORSKÁ

Přejít k nákupu
Jsem Maka horská (Řeřicha peruánská, Peruánský ženšen, Maca, Lepidium Meyenii). Již přes 3000 let mne ve vysokých nadmořských výškách pěstují místní kultury v Andách, především na území Peru a Kolumbie. Moje síla je ukrytá v kořenu, který místní zemědělci suší a později melou na jemný prášek.

K čemu sloužím?

ŽIVOTNÍ<br>ENERGIE

ŽIVOTNÍ
ENERGIE

Probouzíš se každé ráno s pocitem únavy? Jsem přírodní "ENERGY DRINK" bez kofeinu a bez cukru. Dodáš tak tělu a především mysli přirozenou energii po které se nemusíš obávat žádných "dojezdů"
CVIČENÍ A REGENERACE

CVIČENÍ A REGENERACE

Chceš dosáhnout na vyšší cíle? Použij mne jako palivo pro zlepšení své odolnosti a výdrže. Vyzkoušej mně ve svém předtréninkovém šejku nebo jídle a pozoruj ten rozdíl!
HORMONY A PLODNOST

HORMONY A PLODNOST

Dělají si tvé hormony co chtějí? S mojí pomocí je lehce dostaneš pod kontrolu. V několika studiích bylo prokázáno, že upravuji rovnováhu hormonů, včetně těch pohlavních a zároveň zvyšuji plodnost
Přírodní afrodiziakum

Přírodní afrodiziakum

Toužíš po lepším a intenzivnějším splynutí? Jsem po staletí zbožňována za posílení a vyvážení sexuální touhy u mužů i žen
Vyhoření

Vyhoření

Celý den pod tlakem, napjaté termíny a setkání, provoz a křičící děti - Nenech se položit na lopatky! Pomůžu ti jako silný adaptogen a zvládneš tak vypjaté situace s mnohem větším klidem

MAKA - KDO JSEM?

Mám vysoký obsah bílkovin, vitamínů A, B1, B2, B6, C a E a další velké množství stopových prvků a aminokyselin. Místní andské kultury mne po staletí konzumují pro udržení dobré fyzické, ale i psychické kondice.

Sportovcům zvyšuji možnost rychlejší regenerace. Jsem výbornou prevenci na výškovou nemoc a způsobuji lepší prokrvení organismu a zlepšení sexuálních funkcí. Opatrně se mnou musí zacházet pouze lidé se srdeční vadou, nebo zvýšeným tlakem. O mém užití by se předem měli poradit se svým lékařem. Obvykle jsem užívána ráno v množství jedné až dvou čajových lžiček. Můžeš mne vypít s vodou nebo namíchat do kaší, či dalších především sladkých jídel.
MAKA - KDO JSEM?

Mé výborné vlastnosti jsou čím dál více docěnovány také v Evropě.   Pří výběru si dej pozor pouze na dovozce z Číny, kteří značně snižují mou kvalitu a já tak nemůžu zaručit svou účinnost.

Maka v akci

Jste nemocní?

Jste nemocní?

Maka urychlí Vaše uzdravení.
Noc plná alkoholu?

Noc plná alkoholu?

Maka uleví od kocoviny.
Nechce se Vám vařit?

Nechce se Vám vařit?

Maka Vám dodá energii.
Ani přes svátky

Ani přes svátky

nezapomínejte na zdravou stravu
posilněte se makou

posilněte se makou

a vyražte za kulturou a uměním
Maka horská

Maka horská

hraje všemi barvami vitamínové palety